Web sunware.cz používá cookies. Tuto funkcionalitu používá k základnímu nastavení našeho webu, sběru statistických informací (např. návštěvnost) a zjednodušení práce se sociálními sítěmi. Nastavení můžete kdykoliv změnit zde.
 
EN | CZ

Fanatic Bytes

Zakázkový vývoj, výzkum a výroba a unikátních elektronických zařízení na míru

Vyrábíme zařízení pro monitoring a signalizaci průběhu výrobních procesů, řídíme přístup k flotilám nákladních vozů, bagrů i elektrických vozíků, vyvíjíme unikátní měřicí přístroje pro univerzity. Naše sondy zajišťují monitoring mikroklimatu historických památek i drenážních systémů ledovců za polárním kruhem. Máme široký záběr, ale pronikáme do nejmenších detailů.

Chcete se o Fanatic Bytes dozvědět více?
kontaktujte nás

Co je Fanatic Bytes

Při hledání nejvhodnějšího řešení požadavků našich zákazníků často narážíme na limity dostupných elektronických zařízení – nedostatečná výdrž na baterie, malá přesnosti měření, malý rozsah měřených hodnot, problematický přístup k naměřeným údajům a jejich přenosu, komplikovaná integrace s dalšími systémy a podobně.

Některé projekty jsou natolik unikátní, že je není možné realizovat pomocí běžně dostupných komponent. Jiné jsou natolik inovativní, že vlastně není ani odkud začít.

Právě pro tyto projekty jsme vytvořili R&D Fanatic Bytes. Návrh, vývoj, výrobu, instalaci a integraci elektronických zařízení řešíme pružně a efektivně na míru přesně dle potřeb daného projektu.

Měření, regulace, ovládání

Změřit a monitorovat dokážeme takřka cokoliv – od základních veličin jako teplota, atmosférický tlak, relativní vlhkost, rychlosti proudění kapalin přes složitější problematiku, jakou je měření vzdálenosti, zrychlení, síly a směru působení magnetických polí, výšky zaplavení ledovcových kavern až k čistě technickým záležitostem, jako je například lokalizace prostřednictvím GPS.

Na základě měřených hodnot, přednastavených parametrů, dlouhodobých plánů nebo i jednorázových požadavků zajistíme regulaci výrobních prostředků, ovládání topení, klimatizace, bran, závor a dalších elektronických i mechanických zařízení.

Pro náročnější měření a práci v terénu vyrobíme zařízení s klávesnicí a displejem, případně s ovládací aplikací pro mobilní telefon.

Dokonalý přístup k vašim datům

Data můžeme přenášet přes kabelové rozvody, prostřednictvím mobilních datových sítí či nízkonapěťových datových sítí NB-IOT, LTE-M; v odlehlých a nepřístupných lokalitách využíváme satelitní připojení.

Všechna měřená data v našem cloudovém prostředí Dataloger zprocesujeme, zajistíme jejich vizualizaci, automatické vyhodnocování, generování průběžného reportingu, případnou regulaci i přenos klíčových údajů do vašich dohledových systémů.

Komplexnější projekty pak s využitím platformy Teamplay zakomponujeme do informačního systému a umožníme Vám tak s Vašimi daty plnohodnotně pracovat na počítači i v mobilním telefonu.

Náskok díky strategickému partnerství

Jsme partnery společností Microsoft, Apple, Google a Amazon, Maxim Integrated, Texas Instruments, SIMCOM či IST-AG. Díky tomu se podílíme na vývoji nových modulů, technologií a služeb, které tak můžeme v našich projektech používat dávno předtím, než se dostanou na veřejnost.

Podporujeme vědu a výzkum

Vývoj elektroniky pro nás není jen komerční záležitostí. Věříme, že podpora vědy a výzkumu je klíčem k lepšímu světu pro nás i naše děti. Přivádíme nové myšlenky a technologie do zavedených oborů ve snaze rozšířit obzory vědy a výzkumu. Projekty pro vědce, výzkumníky i vědecké instituce realizujeme za speciálních finančních podmínek a některé výsledky naší práce vědě dokonce přímo věnujeme.

Spolupracujeme s Fakultou stavební ČVUT, Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy, Ústavem půdní biologie a biochemie při Biologickém centru AV ČR, Polární sekcí České geografické společnosti a Českým glaciospeleologickým týmem Řehák Speleo.

Nebojte se zeptat, jak můžeme pomoci i vám.

Technologické zázemí

Pro výrobu prototypů pouzder, mechanických částí, měřících prvků či testovacích přípravků máme k dispozici 3D tiskárny technologií FDM, SLA i SLS. V naší plně vybavené dílně můžeme realizovat obrábění na soustruhu, frézce, tříosém CNC i řezání pomocí laseru.

Osazování prototypů a menších sérií provádíme manuálně nebo prostřednictvím automatické osazovačky s optickou kontrolou.

Naše technologické zázemí poskytuje zásadní úsporu času i nákladů při výrobě prototypů i koncových výrobků. Nemusíme čekat na uvolnění výrobních kapacit obráběcích center, doplácet za podlimitní zakázky ani ztrácet čas s logistikou. Drobné úpravy pak dokážeme řešit obratem.

Náročnější a větší projekty realizujeme s ověřenými partnery, s jejichž pomocí dokážeme pro naše projekty zajistit precizní obrábění libovolných materiálů, velkokapacitní osazování nebo výrobu klávesnic i displejů na míru.

 

Sunware s.r.o.

Ke studánce 10
155 00 Praha 5
Česká republika
IČ: 26741989
EORI: CZ26741989
Datová schránka: 5g65fd5

info@sunware.cz
+420 224 231 294